Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Марина Гончар

Senior Talent Acquisition Specialist у EPAM Systems

З чим можу допомогти

- допоможу знайти ідеальне співпадіння кандидата та позиції (для мене це реальне задоволення). Кожен кейс рекомендую починати з аналітики. Знаю секрети як вибудувати  персональні коммунікації (довгострокові відносини). Допоможу зрозуміти де помилки в самопрезентаціі.

- в маркетингу маю експертизу у: міжнародних комунікаціях, розробці стратегії, її імплементація, кризових комунікаціях, медіа зв'язках, контенті. Допоможу зі стратегією у соціальних мережах.

про мене

Більше 6 років роботи на позиції Senior Recruiter в найкращих IT аутсорс компаніях України.

Понад 15 років досвіду в маркетингу продуктових компаній  (concern Voronin, Aquarium FC, KIMS, Mul t Lock ) ets комунікація та аутдор реклама

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії