← до інших менторів

Марія Кот

Викладачка у LvBS (UCU)

З чим можу допомогти

Консультування для:

- власників бізнесу, керівників відділів, HR фахівців по процесам управління персоналом

- початківців і молодих талантів у ІТ щодо кар’єрного та професійного розвитку

- школярів старших класів та їх батьків, які планують обрати ІТ спеціалізацію та розглядають навчальні програми університетів

про мене

Мій досвід в IT галузі налічує вже понад 11 років, з яких 7 років я займаю керівні посади у сфері рекрутингу та менеджменту, питаннях розвитку бізнесу та операційного управління. У 2013 року я приєдналась до компанії Luxoft, пройшовши кар’єрний шлях від фахівчині з підбору персоналу до керівниці відділу рекрутингу у Luxoft Україна і глобального координатора навчальної програми “High Performance Club” (внутрішня міні-MBA програма для менеджерів середньої ланки у Luxoft). Протягом 4 років, з 2017 року я керувала сектором взаємодії з бізнесом в IT Dnipro Community та входила до складу Наглядової Ради організації. Сертифікована фахівчиня SHRM, входжу до складу журі HRPro Awards HR асоціації України. Викладачка UCU Business school, тренерка з дисциплін та навчальних програм “People management”, “Leadership”, “Project management”, “Customer-oriented organization”, “Effective recruitment”. Учасниця навчальних програм Офісу з просування експорту “Export Revolution Pro”. Розробляю та є активною учасницею програм, спрямованих на розвиток талантів молоді та жіночого лідерства.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴