Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Марія Москаленко

Digital marketing specialist у Work.ua, Ex-Senior User Acquisition Manager у Moburst Mobile Marketing Agency

З чим можу допомогти

- консультації для бізнесу щодо запуску рекламних кампаній на іноземних ринках (США, DACH)

- аудит рекламних кампаній в Google Ads, Facebook Ads, Apple Search Ads чи TikTok Ads

- поради про те як не злити чи не перевитратити рекламний бюджет

- кар'єрні поради щодо нюансів ролі діджитал маркетолога залежно від типу компаніі (агенція VS продуктова VS велика корпорація)

- поділюсь своім досвідом роботи в німецьких, ізраїльських та американських компаніях

P.S. Нажаль не зможу допомогти з просуванням продуктів у сферах crypto, gambling та dating.

про мене

Привіт! Мене звати Марія і я вже більше 6-ти років допомагаю бізнесам ефективно використовувати свої рекламні бюджети на таких платформах як: Google Ads, Facebook Ads, Apple Search Ads, TikTok Ads та інших платних каналах. За цей час мені вдалось попрацювати в діджитал маркетингу з різних боків: на стороні Google, у двох агенціях та продуктовму проекті.

Тобто, мені пощастило побачити недоліки та переваги кожної з цих структур та побачити як це впливає на кінцеві цифри бізнесу. А ще це дозволило мені занурюватись у різні ніші: я налаштовувала рекламу для стоматологів з Мюнхена з рекламним бюджетом €500 в місяць, просувала мобільний додаток стрімінгової платформи корейських дорам із загальним місячним бюджетом $300K та "продавала" 30 видів кврацового піску :)Тому вірю, що зможу бути корисною і відповісти на багато питань навколо теми paid marketing.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії