Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Марія Ершова

Senior Product Manager у Kyla

З чим можу допомогти

- рев'ю резюме або допомога у його оформленні

- поради щодо кар'єрного розвитку

- поради, як зробити транзит з іншої сфери в продакт або проджект менеджмент

- допомога з mind-map розвитком

- пробна співбесіда

про мене

Понад 3 роки досвіду в продакт менеджменті. Працюю з європейськими та американськими стартапами у сферах: MedTech, FinTech, EcoTech, з платформами web, mobile (iOS, Android), desktop. Я самостійно здійснила транзит з рекрутингу до продакт менеджменту в ІТ, тому знаю і можу поділитися досвідом, як це зробити швидко й ефективно. Маю досвід менторки з підготовки резюме до співбесіди, пошуку курсів і літератури, які допоможуть стати продакт або проджект менеджером.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії