Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Максим Тарсіс

Senior Frontend Engineer у Revolut

З чим можу допомогти

- чому фронтенд, коли фронтенд, як фронтенд? А ще відповім на запитання по фронтенд-розробці та технологіях

- чим може займатись фронтенд-спеціаліст? А ще обговоримо роль інженера у продуктовій розробці

- як розвиватися далі? А ще поговоримо про корисність таких активностей, як open sourcing, tech volunteering, tech writing та public speaking

- як ефективно готуватися до співбесід? А ще допоможу з оглядом портфоліо, пет-проектів, резюме та професійних соціальних мереж, як LinkedIn, Github. І обіцяю, що це останнє «а ще» - поділюсь порадами стосовно формування власного бренду спеціаліста

- як отримувати задоволення від роботи? 🤪

про мене

Займаюсь фронтенд-розробкою за покликом серця, волею долі чи вищих сил. Подобається працювати з інтерфейсами та створювати досвід користувачів приємним і зрозумілим.

Переважну частину досвіду займаюсь продуктовою розробкою в стартапах, а у вільний час розвиваю свої open source ідеї та розробляю волонтерські проекти. В минулому працював на великих замовників в українському аутсорс, керував декількома командами та мав досвід публічних виступів на мітапах.

Фронтенд доволі об'ємний, і тому, щоб побудувати власне розуміння що "моє", а що "не дуже" мені довелось багато експериментувати та спробувати цікаві і не дуже речі. Та врешті-решт, залюбки поділюсь з вами своїм досвідом.


про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії