Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Любов Гаркуша

UX researcher, Market researcher у Eleks

З чим можу допомогти

- з вибором стратегії UX-дослідження та методу

- навчити проводити якісні дослідження (інтерв'ю, фокус-групи, етнографічні дослідження, щоденники, модеровані юзабіліті дослідження)

- навчити аналізувати результати якісних та кількісних досліджень

- допомогти скласти анкету або скринер для відбору респондентів, пояснити типи шкал, як їх аналізувати та використовувати

- визначитись з вибіркою для вашого дослідження (скільки та кого опитати)

- допомогти зі звітом з secondary research, скласти портрет персон, допомогти з побудовою екосистеми

про мене

Працюю більше 10 років в маркетингових дослідженнях, та півтора року на позиції UX дослідника в компанії ELEKS. Спеціалізуюсь більше на якісних дослідженнях та вважаю їх цікавішими. Крім роботи в ELEKS маю проєкт з аналізу трендів та опису кейсів, займаюсь менторством. Сертифікована в NNg.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії