Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Лора Гасай

Операційна менеджерка у A-HR, Product Owner у Javatar, засновниця навчального проєкту та тренерка з майндфулнес у Tobe.live.love.

З чим можу допомогти

Понад 15 років я професійний ментор для HRBP, HRG, HRD у розвитку в професії та побудови кар'єри, тому можу тут працювати з будь-яким запитом. Для розвитку софт скілів людини з будь-якої професії можу бути коучем (сертифікована коучиня з 2008р). З 2007р я управляю прямо чи дистанційно різними командами (в досвіді до 35 чол.), люблю менеджмент, навчаю йому і можу менторити запити щодо розвитку менеджерських скіллів будь якої професії при запиті горизонтального розвитку + такий досвід в компаніях. З 2019 року після сертифікації працюю як тренерка з майндфулнес і готова допомагати розвивати персональну зрілість та продуктивність будь-кому (підлітки і старше).

про мене

З 2015р  я підприємець, є авторкою відкритих проєктів Bicycle та Рекруторія для grc, а також з 2019р Tobe.live.love про навчання світській медитації (працюю індивідуально з менеджерами та власниками бізнесів, корпоративно). З 2020 р. я СОО компанії A-HR, з 2018р я Product owner IT start up Javatar (HRM system). З 2015р партнерка NGO Центр зайнятості вільних людей. Зараз волонерю для ЗСУ по різним проєктам (зараз, запуск мобільного шиномонтажу на передовій)

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії