Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Кота Побратські

Recruiter of full cycle | Recruitment Consultant | Mentor | Career Advisor

З чим можу допомогти

Можу допомогти в консультуванні рекрутерів:

- Підбір персоналу, побудова команд під різні корпоративні культури.

- Проведення інтерв’ю за компетенціями методом STAR, PARLA, кейс-інтерв’ю, виявлення цінностей, формування питань для кожного типу інтерв’ю.

- Оцінка відповідей кандидатів, виявлення ступеню вираженості компетенції і зон розвитку в залежності від корпоративної культури компанії.

Адаптація новачків під час проходження випробувального терміну:

- Проведення 1:1 мітингів з новим співробітником.

- Проведення 1:1 мітингів з супервайзером нового співробітника.

- Постановка питань, виявлення конфліктних ситуацій, виявлення перешкод і пошук оптимальних рішень для успішного завершення адаптації.

А також інші питання по вашому запиту)

про мене

Я професійний рекрутер з досвідом роботи в ІТ-продуктових, аутсорсингових, аутстафінгових компаніях та ритейлі понад 6 років.

Знайшла і сметчила з бізнесами понад 500 кандидатів на посади різного рівня складності. Загалом провела близько 3 000 співбесід, тому досконало володію методами оцінки STAR, PARLA та кейс-інтерв'ю. Маю досвід побудови команд з нуля для українських IT-продуктів. Працювала майже з усіма стеками технічної розробки та нетехнічними ролями. В своїй роботі я допомагаю компаніям знаходити команди, які відповідають їхнім цінностям, корпоративній культурі та компетенціям. А кандидатам допомагаю побачити найкращі позиції та умови для розвитку свого потенціалу, та максимального досягнення кар'єрних цілей. Саме тому середній термін перебування моїх кандидатів у компанії становить три роки, і це завжди win-win)

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
IBAN: UA643052990000026000016814681
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії

Як забронювати зустріч?

Крок 1 - Зробіть донат за реквізитами:
БО БФ ПРОДЖЕКТОР ФОРСЕС САППОРТ
IBAN: UA643052990000026000016814681
Код одержувача: 45017700
крок 2  - зробіть скріншот донату або квитанції
крок 3 - оберіть зручний день та час в календарі та підвантажте скріншот у відповідне поле форми

*вибачте за тимчасові незручності:)