Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Катя Єфімчук

Employer Brand Specialist у SoftServe. Кураторка на курсі Employer Branding

З чим можу допомогти

Можу допомогти з організацією івентів: від концепту, щоб закрити потреби компанії до пошуку шляхів реалізації. Можу допомогти побудувати систему внутрішніх комунікацій, а якщо потрібно, то і в розрізі квартальної, піврічної чи річної стратегії для компанії.

про мене

Employer Brand Specialist в SoftServe та Employer Branding Course Mentor в Projector. Кар‘єру в ІТ почала майже 6 років назад. За цей час спробувала на смак рекрутинг, HR, Employer Branding, роботу в команді мрії та менеджерство власної. Основний напрямок - Talent Marketing, але моя окрема любов це Event Management та Internal Communication. Працювала з такими проектами як AB Library, AB Talks та Road Show.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії