Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Катерина Стрєльнікова

ex-Head of HR у MobiDev

З чим можу допомогти

- рев’ю резюме — я знаю, як рекрутери дивляться на резюме та допоможу зробити його краще

- рев’ю профілю Linkedin — це класний інструмент, який може посилити презентацію кандидата, а я можу підказати, на що треба звернути увагу

- розробка стратегії пошуку роботи — розкажу, із чого почати, про що обов’язково пам’ятати та на які граблі не варто наступати

- тренувальна співбесіда — допоможу підготуватися до реальних співбесід, тож вони будуть сприйматися простіше

про мене

Кар’єрна консультантка з понад 10-річним досвідом в HR сфері. Працювала в ритейлі, розважальному бізнесі та IT. За 6 років пройшла шлях від рекрутера-початківця до керівника HR департаменту IT компанії в 400+ людей. Маю за плечима купу цікавих кейсів будування кар’єри, тисячі переглянутих резюме, сотні офлайн- та онлайн-співбесід, де я була як у ролі рекрутера, так і в ролі менеджера.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії