Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Катерина Дробот

Консультантка з брендингу роботодавця, кураторка на курсі Employer Branding та співзасновниця Employer Branding Community

З чим можу допомогти

- з питаннями побудови та управління Employer Branding командою

- з формуванням Employer Branding Strategy

- з комунікацією з керівництвом та колегами інших спеціалізацій (кросс-командні взаємодії) щодо бізнес-функції брендингу роботодавця

- з запуском та підтримкою зовнішніх освітніх проєктів (стажування, менторські програми)

- з побудовою внутрішніх та зовнішніх професійних спільнот

про мене

З 2010 року допомагаю бізнесам знайти своїх людей,  розвиваючи бренди роботодавця продуктових та аутсорсингових IT компаній. Співпрацювала з GlobalLogic, Innovecs та Intersog.

З 2016 по 2021 роки займалася розвитком бренду роботодавця MacPaw на ринку праці України. Разом з командою змогла вивести компанію з 1,1% спонтанної впізнаваності бренду серед технічних спеціалістів у 2017 році до ТОП-10 найкращих роботодавців ІТ галузі у 2020 році за результатами щорічного дослідження Ernst & Young, та посісти 2-ге місце серед роботодавців, яких називають професіонали, за версією “рейтингу найсильнішого HR-бренду серед українських ІТ-компаній за оцінкою користувачів Джина” у 2021 році.

Останній рік працюю як зовнішня консультантка та допомагаю технологічним бізнесам ставати кращими роботодавцями для своїх людей.

Вірю в те, що люди - це основний капітал будь-якого бізнесу. Моя суперсила – то побудова спільнот, а запуск та підтримка освітніх проєктів – то в серденько.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії