← до інших менторів

Kатерина Анастасова

SPM at DataArt

З чим можу допомогти

- для людей, які тільки думають про перехід в роль або тільки починають свій шлях керівника проєктів, scrum master тощо розкажу, що таке проєктний менеджмент та які бувають менеджери (типи, стилі, ролі), від чого це залежить та як підготуватись

- також можу допомогти із резюме та орієнтацією, що підтягнути, на чому робити фокус.

- з досвідченими спеціалістами можемо розібрати конкретні кейси. Рішення чи їх варіації підберем, розробимо план реацізації змін у процесі роботи, подумаємо над шляхами життя після PM - куди та як рости. Та й duck-driven підхід не раз себе рекомендував як працюючий.

про мене

9+ років різноманітного досвіду (країни/ринки/сфери, розмір/цілі/фази проєктів, команди тип/розмір, розробники, дизайнери, художники, менеджери), аудит процесів та впровадження змін.

В першу чергу стараюся тримати фокус на команді і людях: команда на першому місці, люди мають розуміти що вони роблять та для чого, бачити результат роботи. Це також складова успішності та прибутковості бізнеса. Ключові інструменти: послідовність та уважність, сommon sense та get things done.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴