Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Катерина Абросимова

Co-founder, Content Director у Kaiiax

З чим можу допомогти

Допоможу створити ефективні лендінги, кейс стаді, та інші маркетингові матеріали для вашого сайту. Або зроблю аудит та відкоментую те, що у вас вже є. Працюю здебільшого з англомовним контентом.

про мене

Авторка книги для контент райтерів "From Reads To Leads", співзасновниця та директорка по контенту в агенції Kaiiax, що працює з українськими IT компаніями, ex-CMO в Yalantis. Веду англомовний блог і канал на YouTube, де розповідаю про копірайтинг та контент маркетинг.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії