Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Карина Намінас

З чим можу допомогти

- консультації по процесах B2B продажів: аналіз company deck, побудова комунікацій з лідами, створення воронки продажів

- допомога в побудові внутрішніх HR процесів: performance reviews, 1-1 talks, exit interviews, вирішення кризових ситуацій з персоналом

про мене

CEO компанії Label Your Data в групі компаній SupportYourApp. Досвід на посаді СЕО — 4 роки. Знаю як побудувати ефективну воронку B2B продажів, створити company deck, який точно запамʼятається ліду, та як успішно провести перший discovery call, який приведе до закриття угоди.

До цього працювала в internal HR operations 3 роки. Буду рада допомогти з налагодженням стосунків в команді та побудовою ефективної комунікації менеджера. Маю низку практичних порад як проводити складні розмови та мотивувати команду працювати на загальний успіх.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії