Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Іван Роговченко

Chief Visionary Officer в Aestech, ex-Chief Design Officer в Techiia holding, WePlay Esports. Автор та куратор курсу Design Management

З чим можу допомогти

- з питаннями управління дизайн командою

- з налаштуванням та організацією дизайн-процесів у компанії

- з комунікацією задач дизайну керівництву і коллегам інших спеціалізацій

- з адаптацією в новій ролі, якщо ви тільки стали дизайн-менеджером

- з формуванням дизайн-стратегії

- з побудовою робочих процесів зі стейкхолдерами в компанії

про мене

В дизайні з 2003-го року. Починав як технічний дизайнер у видавництві, працював з популярними тоді друкованими виданнями: Playboy, MensHealth, EGO та інші. З 2007 до 2017 року попрацював як фрілансер, веб-дизайнер, ux-дизайнер, лід-дизайнер та, навіть, арт-директор. Три роки співкерував власним невеликим бізнесом. З 2018-го року до 2023-го працював на позиції CDO в холдингу Течія (більше 20 компаній і більше 1000 співробітників - офіси в Україні, на Кіпрі та в США) і відповідаю за якість дизайну в проєктах холдингу. Зараз працюю в компанії Aestech і до відповідальності за дизайн додалася відповідальність за бренд і стратегію.

Основне професійне досягнення – команда. А от вже команда потрапляла в рейтинг ТОП-30 креативних команд України, отримала декілька внутрішніх нагород і три відзнаки Red Dot Awards в 2021-2022-му роках.


про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії