Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Ірина Ващук

Senior Employer Brand Manager у SoftServe

З чим можу допомогти

- з чого почати свою кар'єру в маркетингу і чи точно мені то треба? Поділюсь своїм досвідом і розповім, на чому потрібно фокусувати увагу

- маркетинг стратегії: все від досліджень і до звітування. Як робити стратегії так, аби замовнику було зрозуміло, що я роблю? Як виводити нові продукти на ринок?

- аналітика/метрики/кпі. Якщо ви ще не любите цифри в маркетингу, пропоную це змінити разом зі мною :)

- маркетинг інструменти: від аналітики до автоматизації

- робота з брендом роботодавця. Як працювати з впізнаваністю компанії, аби ви самі в неї закохувались щодня?

- project review. Можливо ви вже працюєте над класним проектом і шукаєте свіжий погляд на свої промо ідеї — давайте почеленджимо їх разом

про мене

Амбасадор системності, стратегічності, slow living і походів в гори. Більше 7 років досвіду в маркетингу (від соцмереж до бренд-стратегування), тому вірю, що нам знайдеться про що поговорити :) Поділюсь своїм досвідом, аби не натикатись на ті камені, на які я вже напоролась. Давайте робити класний маркетинг разом?

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
2500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії