Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Іра Шостак

CEO. Marketing lead у linza agency

З чим можу допомогти

- консультації для бізнесу та ГО щодо комунікаційних та маркетингових стратегій, брендингу

- консультації щодо підготовки комунікаційної складової проєкту (цілі, канали, кошторис, метрики результатів) для гранту/залучення фінансування (для ГО, БО, НГО)

- аудит комунікаційних стратегій, планів, контент-планів тощо

- консультації щодо дизайну та планування досліджень (особливо якісних - фокус групи, інтерв'ювання, UX)

- portfolio, СV review та поради щодо кар’єрного розвитку

- менеджмент роботи креативних проєктів

- менеджмент роботи креативних або змішаних команд

- консультація щодо розвитку особистого бренду

- усе про проєктний, аккаунт-менеджмент в агенціях: планування, пітчинг, бюджетування, звітування проєктів, комунікації зі стейкхолдерами тощо

про мене

Більше 8 років працюю у сфері комунікацій, маркетингу, проєктного менеджменту. Спочатку працювала багато років у агенціях, де була аккаунт менеджером (розробка, пітчинг, бюджетування, реалізація, звітування за комунікаційні та маркетинг активності). Також була product owner-кою міжнародного технологічного продукту для бронювання готелей близько двох років. Потім стала співзасновницею і зараз є керівницею агенції креативних комунікацій linza agency.

Тут я виконую роль маркетинг ліда команди для агенції та клієнтських проєктів.  Зараз активно досліджую тему інституційних грантів для бізнесу та НГО і допомагаю працювати з фандрайзингом клієнтам. Серед клієнтів та проєктів з якими я працювала - бізнес, некомерційні та міжнародні організації, фонди:  Mastercard (Be-it), HeforShe Artweek, Port agency, Парк корупції, МФ "Відродження", Accounting HUB, Пласт, Commons, Dostupno.ua, Музей сучасного мистецтва Корсаків, Transperancy international, Hoyra, ГО “Ла Страда”, НаУКМА, EU delegation.

За першою освітою - соціологиня, тож обожнюю допомагати клієнтам з дослідженнями, їх дизайном, аналізом.

Також цікавлюся темами мистецтва, документального кіно, product managment.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії