Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів

Інна Табаченко

Раніше Creative Copywriter у Aimbulance, McCANN, Windfor's. Зараз фрілансерка в Берліні

З чим можу допомогти

Можу розповісти, як почати свій шлях у креативній індустрії, проконсультувати щодо освіти для креативників, провести портфоліо-ревʼю, дати поради тим, з ким сталося професійне вигорання.

про мене

Я — Інна, копірайтерка, креативна директорка та велика поціновувачка каламбурів (і фемінітивів). За свою 6-річну кар'єру працювала в Postmen, Aimbulance, McCANN, Windfor's Kyiv, JWT Brussels і Gud Berlin. Зараз живу в Берліні та працюю на фрілансі, а також покращую кваліфікацію на програмі Copywriting Portfolio в Miami Ad School. Обожнюю неймінг, колективні брейнстормінги, переглядати фестивальні архіви й говорити мультяшними голосами.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії