Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Інна Щепанська

Marketing Operations Lead at EYEO

З чим можу допомогти

Change management: допоможу зрозуміти, коли прийшов час робити зміни у вашій компанії/команді, як їх правильно спланувати, комунікувати та реалізувати. Також розповім, як супроводжувати професіоналів під час різноманітних трансформаційних процесів.

Cross-functional Global Collaboration: послуговуючись 15-річним досвідом роботи у міжнародних компаніях, розкажу, які проблеми можуть виникнути у міжфункціональній команді та як ефективно працювати в мультикультурному середовищі.

Project Management: поділюсь досвідом успіху та невдач керування різноманітними проєктами. Як запланувати цілі (OKRs) особисто для вас та для компанії/команди.

Talent management: поговоримо про найм, тренування, навчання та розвиток талантів. Як правильно надавати відгуки, проводити цикл оцінювання талантів та допомагати у розвитку карьєри.

Digital marketing: допоможу проаналізувати та оцінити маркетингову стратегію.

про мене

Маю більше 14 років досвіду роботи у міжнародних компаніях, 11 з яких я пропрацювала у компанії Google в Ірландії, Сингапурі та Японії на різних позиціях у командах продажу, продукту та маркетингу. Багато займалась коучінгом співробітників та продуктовим тренінгом. Крім того у мене є досвід викладання DIgital Marketing у французькому виші (EPITECH). Зараз я закінчую навчання по програмі Global Executive MBA із фокусом на трансформації організацій та особистостей. Загалом, мені дуже близькі та цікаві тема трансформації, мультикультуралізму, розвитку особистості. Окрім професійного досвіду із задоволенням поділюся досвідом життя у різних країнах.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії