Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Євген Бортульов

Senior Project Manager у SoftServe

З чим можу допомогти

- налагодження і узгодження процесів розробки

- аналіз проблем команди, роботи з клієнтами та їх вирішення

- масштабування процесів розробки взаємозалежних команд

- консультації junior і trainee PM по кар'єрним та робочим питанням

про мене

Проектний менеджер, викладач та консультант. В проектному менеджменті ~5 років. Зараз працюю на позиції Senior project manager в компанії SoftServe. До цього рік виконував обовьязки PM ліда і делівері менеджера. Маю досвід роботи з різними видами проектів і процесів.

Вірю в те, що працювати треба розумно і вирішувати кокретні наявні проблеми та питання. Буду радий допомогти вам розібратись з вашими проблемними місцями і знайти шляхи вирішення.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії