Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Євген Берд

Професійний каліграф, фрілансер

З чим можу допомогти

Навчаю роботі з буквами у будь-якому вигляді: каліграфія, леттеринг, створення логотипів, тату, плакатів, речей, розпис стін та всього що розписується.

Може вам треба апдейтнути лого, чи зрозуміти конструктивні особливості шрифтів? Поставити руку чи навчити векторизувати?  Підготуватися до розпису муралу та обрати фарбу? Все що стосується літер на будь-яких поверхнях та у будь-якому прояві — це до мене.

про мене

Професійний каліграф і займаюсь цим вже 8 років на фрілансі. Багато років викладаю в Україні та за межами, створюю сучасні українські букви. Розписував все від ластів та яблук до готелів та людей. Останній рік займаюся створенням мотиваційних речей на благодійність.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії