Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Євген Спіжовий

Незалежний дизайнер що фокусується на типографіці, летерінгу і каліграфії та має за плечипа 10 років фрілансу у своїй галузі. Переможець та володар “Certificate of Typographic Excellence” від Type Directors Club 2023 у категорії летерінг.

З чим можу допомогти

Я залюбки допоможу з летерінгом у самому широкому сенсі та області застосуванні. Це може бути логодизайн або напис для дизайну пакування. Летерінг для тату, муралу, постеру, тощо.

про мене

Я графічний дизайнер за фахом, фокусуюся на дизайні літер, давно працюю як фрілансер. Багато викладав і буду викладати у майбутньому. Найбільші компанії з якими я працював це Netflix і Google Fonts. Граю в баскетбол, читаю цікаві книжки, досліджую ренесансні шрифти у художній бібліотеці Берліну.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії