Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Філюра Юсупова

Employer Brand Strategist (agency) у SAHAL

З чим можу допомогти

- можу допомогти зрозуміти куди бігти із зовнішими комунікаціями: в яких випадках підключати агенції, а що можна робити інхаус

- як заповнювати бриф та працювати з агенціями: перевірка креатива та "запуск" бренду роботодавця від слогану та айдентики до вакансій

про мене

Спочатку займала посаду маркетолога в агенції SAHAL, наразі я employer brand strategist в SAHAL. Працюю на боці агенції та допомагаю нашим клієнтам будувати зовнішні комунікациї бренда роботодавця. Тобто я є "мостом" між клієнтом та командою агенції. Допомагаю створювати правильні брифи та ефективні продукти бо розумію обидві стороні (клієнта та агенції).

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії