Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Федір Гонца

Cartography Designer, Urban Planner, Landscape Architect. Викладач у ЧНУ імені Богдана Хмельницького

З чим можу допомогти

Можу допомогти з відкритою картографією (QGIS, SAGA, Python), базовими інструментами для створення мап для друку чи для веб, пошуком джерел даних, підготовкою та візуалізацією результатів ваших досліджень. Можу підказати, які інструменти вам краще використати для тих чи інших проєктів або з чого почати в картографії.

про мене

Я займаюся картографією та картографічним дизайном понад 10 років і працюю переважно з відкритими (open source) інструментами — це як десктопні рішення, так і вебплатформи та інструменти. Є активним учасником міжнародного проєкту відкритої картографії OpenStreetMap. За освітою я архітектор (міський планувальник), тож добре розуміюся на структурі міст, ландшафтних об'єктів чи відкритих просторів. Водночас багато займаюсь експериментальною картографією.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії