Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Діма Осіюк

Lead Analyst у MacPaw, автор Telegram-каналу WebAnalytics

З чим можу допомогти

- організувати систему аналітики для вебсайтів

- розібратись з рекламним трекінгом і налаштувати його під свої бізнес задачі

- проаналізувати ефективність каналів діджитал маркетингу

- зібрати дані з будь-яких цифрових джерел (data mining)

- автоматизувати обробку й аналіз даних

- розібратись з такими інструментами, як: Google Tag Manager, Google Analytics, Google Data Studio, Google Optimize, Google BigQuery та з великою кількістю API різних маркетингових систем

про мене

Я займаюсь різноманітними задачами на стику маркетингу і технологій. Обожнюю працювати з даними, вмію їх діставати з будь-яких джерел і отримувати від них підказки для прийняття правильних рішень. Маю досвід розробки рекламних мереж і внутрішніх аналітичних продуктів. Останнім часом займаюсь тим, що за допомогою автоматизації масштабую цінність від аналітики. За 7 років встиг попрацювати в діджитал агентстві UAMASTER, в онлайн сервісі з пошуку житлової нерухомості ЛУН та в ІТ компанії MacPaw, що розробляє продукти CleanMyMac, Setapp, The Unarchiver.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
2000
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
2000
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії