Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Денис Дінкевич

Global Talent Sourcer у Spendesk

З чим можу допомогти

- аудит процесу найму в компанії, виявлення вузьких горлечок, складання антикризового плану дій

- автоматизація роботи з верхньою воронкою кандидатів для поліпшення якості наймів

- перехресна інтеграція інструментів, що використовуються в компанії з метою поліпшення показників ефективності функції найму (time to fill, offer decline ratio, interview conversion rates, etc)

- впровадження інноваційних інструментів для залучення, оцінки та найму кандидатів або - більш ефективна експлуатація наявних

- розробка системи KPI для рекрутинг/сорсинг команд, поліпшення рівня залученості наймаючих команд і чистоти взаємодії з TA функцією

- прокачка існуючого CV та кар'єрна консультація спеціалістів усіх галузей та рівнів кваліфікації

про мене

Мої навички швидкого збору важкодоступної інформації про кандидатів та конкурентів доповнюються широким набором інструментів, які використовують можливості Інтернету та соціальних мереж для найбільш ефективного та селективного пошуку кандидатів. Володію здатністю читати між рядків складних описів вакансій і швидко розшифровувати багатогранну інформацію, залишаючись при цьому в курсі новітнього синтаксису пошукових машин і різних пошукових систем. Однією з моїх найсильніших сторін є співпраця з людьми з різним досвідом, оскільки ціную важливість отримання нових перспектив та підходів до вирішення проблем.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії