← до інших менторів

Даша Свірчевська

Team Lead Performance Marketing Analytics у Just Eat Takeaway. Кураторка курсу Growth Analytics

З чим можу допомогти

Я - експертка у сфері маркетинг аналітики. Із задоволенням допоможу як новачкам, що тільки починають занурення у цю тему, так і професіоналу - де ми зможемо поділитися досвідом одним з одним. Я маю 3 роки досвіду роботи у великих корпораціях. Поділюся досвідом отримання роботи закордоном, щоб потрапити в такі компанії як Booking, Just Eat Takeaway

про мене

Молода та амбіційна. Змалечку (з 22 років) працюю у закордонних корпораціях. Почавши з позиції маркетинг спеціаліста доросла до тім ліда команди маркетинг аналітики. Веду курс про Гроус аналітику в Projector ;)

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.