Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Арам Сімонян

Директор зі стратегії у IAMIDEA Agency

З чим можу допомогти

- можу допомогти в питаннях стратегії брендів, коммунікації, креативу

- можемо обговорити питання старту кар'єри у креативі та стратегії

- можу бути корисним як тим, хто працює в агенціях і тим, хто працює з власними брендами та шукає нові можливості для розвитку комунікації бренду

про мене

Я - Арам. Партнер та директор зі стратегії в креативній агенції IAMIDEA. Більше 8 років працюю з брендами та комунікацією в різних форматах. Маю досвід роботи як з невеликими проектами, так і з великими національними брендами. Працював над проєктами Uklon, INTERTOP, robota.ua, UDP, eldorado.ua, Ковальска, КМКФ "Молодість", Comfy, Будинок Іграшок, ОККО та багато інших. Колекціоную креативні техніки та трицеротопсів.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії