Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Анна Кузнецова

Ex-піарниця у Lenovo

З чим можу допомогти

- як увійти в PR і комунікації, якщо не маєш ніякого досвіду

- як зробити аудит комунікаційної стратегії

- tips and tricks з досвіду транснаціональних корпорацій

- як працювати з брендом, у якого кілька цільових аудиторій

- як робити кросмедійні проєкти, що підвищать ефективність комунікацій

- як навертати амбасадорів бренду

- антикризові комунікації

- як робити комунікації, які будуть на часі

- як зробити так, щоб комунікаційна стратегія була екологічною та sustainable? Чому інклюзивність – це важливо?

- принцип 80х20: навіщо експериментувати та ризикувати у комунікаціях

- як робити проєкти з інфлюенсерами нативно, але ефективно

- як робити внутрішні комунікації, якими пишатимуться колеги

про мене

Розвиватися – це для мене як повітря. Яка сфера розвивається швидше, ніж люди встигають звикнути до цього? Напрямок інновацій та технологій. Тому, коли на першій роботі в агентстві мені запропонували працювати з технологічними компаніями – це був надихаючий збіг інтересів. Так, вже понад 10 років я працюю з компаніями, які відомі своїми інноваціями і технологіями, а в 2017 році стала частиною компанії Lenovo в Україні. Відтоді ми з дружною командою успішно будували репутацію бренду, працювали з комунікаціями і створювали проєкти, про які розповідали навіть Reuters і New York Post.

Про роботу в міжнародних компаніях існує багато стереотипів: вважається, що кожен фахівець – ""гвинтик"", але це не так. Мені пощастило потрапити у велику родину зі своїми крутими традиціями. І основна з них – це підтримувати командний дух в дрібницях і щодня, а не тільки на корпоративах і у свята. До кінця лютого 2022 року (коли я завершила роботу в компанії) ми встигли стати кращою командою в сегменті електроніки за версією Effie 2021, реалізувати десятки проектів та кампаній, які мали цінність не тільки для бренду, але й суспільства.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії