Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Анна Білан

HR Director та HR Consultant

З чим можу допомогти

Якщо ви HR, який тільки розпочинає свою професійну дорогу:

- допоможу зробити аудит та побудувати всі процеси з "0" (маю досвід побудови процесів з “0” в компаніях від 20 до 1500 осіб понад 13 років.)

- розробимо план щорічної оцінки працівників

- Performance management (процес щодо узгодження потреб співробітника і його ефективності для компанії) 

Для HR в IT компаніях:

- допомога в написанні політики відпусток, перенесення, відгулів,  лікарняних. Пишу ці доки понад 10 років і в кожній структурі свої нюанси

Якщо ви власник бізнес-проєкту чи компанії, в якого раніше не було HR відділу і потребуєте консультації та аудиту HR процесів роботи - допоможу з усіма питаннями.

про мене

Привіт, я із сімї HRві. У мене сестра HR і ходять плітки, що дітки стануть також HRами.

Я та сама найщасливіша людина на світі в своїй сфері. Можу говорити про HR процеси вічно. Зі мною станеш тою зіркою, яку будуть обожнювати власники компаній. Допоможу знайти свою сильну сторону. Маю HR експертизу вже 13 років, а також практичний досвід роботи з IT ринком понад 7 років.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії