Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Андрій Старик

Senior Product Manager у MacPaw

З чим можу допомогти

- розкажу як розпочати свій шлях з нуля або перейти у кар’єру продакт-менеджера. Надам чесний зворотній фідбек на ваше резюме та розкажу як підготувати ідеальне

- поділюсь інсайдами як ефективно проводити зустрічі, працювати з календарем, давати та отримувати фідбек, налагодити класну та ефективну взаємодію з розробниками, комунікувати зі стейкхолдерами на рівні Тіма Кука

- проведу краш тест вашого продукту/стартапу та поділюсь чесним зворотній зв’язком про його найслабші сторони

- також готовий поспілкуватись на інші вільні продуктові теми ;)

про мене

Розпочинав свій продуктовий шлях з напрямку фід-делівері (Zakaz, Rocket). Маю досвід роботи зі складними бізнес процесами,  великою кількістю операційних задач (логістика, колл центр, контент і тд). Можу розповісти не тільки про те, як заробити гроші на клієнтах, а і як оптимізувати витрати вашого бізнесу. 
Зараз займаюсь білінгом й пейментами в MacPaw.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії