Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Анастасія Крижановська

Head of Content в IT (b2b/b2c). Засновниця агентства Content KIT.

З чим можу допомогти

- стратегія і планування контенту

- аудит контент-маркетингу. Аналіз ефективності, пошук недооцінених ресурсів, поради про покращення ефективності і найкращі точки росту

- оптимізація витрат і підвищення ефективності вашого контент-маркетингу

- вирішення проблем продуктивності роботи, якості і своєчасності виробництва контенту, мотивації команди і окремих її учасників, тощо

- проведення data-driven експериментів з ціллю протестувати гіпотези і підвищити ефективність контент-маркетингу

- навчання і менторинг ваших спеціалістів відділу контент-маркетингу від рівня Middle до Head

- а також вирішення будь-яких питань чи проблем стосовно вашого контенту чи інтеграції його з іншими видами маркетингу

про мене

Я понад 15 років працюю в сфері контенту, з яких 9+ — як контент-маркетолог, керівник відділів маркетингу і контенту, автор і со-автор проектів.

Допоможу вам зробити контент цінним ресурсом, що приносить постійний потік лідів, підсилює всі інші маркетингові активності і працює на систематичне підвищення ефективності маркетингу.  

Моїми клієнтами і клієнтами мого агентства бути такі компанії як Mailbird, Depositphotos, Weblium, Crello і багато інших.

Буду рада допомогти вам знайти відповіді на ваші запитання, вирішити проблеми і зробити контент-маркетинг потужною систему з високим ROI.


про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії