Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Алекс Гречанiвський

Digital Strategist

З чим можу допомогти

Незалежно від того, чи є у вас проблеми з маркетингом чи продуктом, я надаю ресурси необхідні для початку роботи, go-to-market та росту. Можу перенести вашу початкову ідею чи стартап у діючий цифровий бізнес, починаючи зі стратегії виходу на ринок та аудиту.

про мене

Досвідчений спеціаліст із цифрового маркетингу, стратегії та розвитку бізнесу. За останнє десятиліття я досяг відчутних бізнес-результатів з понад 150 клієнтами і успішно допоміг їм вивести свій бізнес на новий рівень.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії