← до інших менторів

Юрій Воскобойник

Marketing Team Lead у ITinder

З чим можу допомогти

- проаналізувати телеграм канал, з метою виявлення можливостей для збільшення популярності та підвищення рівня взаємодії з аудиторією

- розробити контент-стратегію, яка сприятиме залученню нових підписників

- знайти шляхи монетизації телеграм каналу, розглядаючи різні методи отримання доходів, такі як рекламні публікації, партнерські програми та продаж продуктів або послуг

про мене

Marketing Team Lead чатботу ITinder. Автор найбільшого Telegram каналу про історію Києва "Київ Історичний". За 6 місяців канал виріс з 0 до 4700+ підписників. Перший дохід з каналу "Київ Історичний" отримав через 2 місяці після створення. Керував клієнтськими рекламними бюджетами від 1000$ для розвитку Telegram каналу.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.