← до інших менторів

Яна Бакун

Head of content communication у ДТЕК

З чим можу допомогти

- з розробкою PR та контент стратегії

- з аналізом каналів комунікації

- з формуванням бренд буку, message house,  календарю подій, tone of voice

- зі створенням портрету співробітника

- з налаштуваннями корпоративних каналів комунікації

- з підготовкою гайдлайнів для діджитал і продакшину

про мене

Керівниця відділу управління контентом ДТЕК. Під час першої хвилі COVID-19 керівниця напрямку внутрішніх комунікацій компанії ДТЕК. Більше 10 років досвіду роботи в PR і комунікаціях. Учасниця Young Lions Marketers Competition Ukraine 2020. Експертка в області спеціальних і кризових проектів.

З 2010 по 2013 працювала у сфері журналістики на СТБ, радіо і прес-службах органів державної влади. З 2014 продовжила свою творчий шлях у Всеукраїнській рекламній коаліції, де разом з командою експертів організовувала міжнародні рекламні фестивалі в Україні та Грузії. Була менеджером з комунікацій і модератором Effie Awards Ukraine. З 2017 по 2019 займалася управлінням комунікаційних проектів в медіа-групі StarLightMedia. У 2020 році Яна приєдналася до команди професіоналів дирекції з комунікацій ДТЕК. Зараз в її периметрі дистрибуція контенту та управління комунікаційними проектами.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴