← до інших менторів

Вікторія Тимченко-Іванішина

Art Director у OBRIO

З чим можу допомогти

- можу дати фідбек по ігровому арту, зробити оверпейнт та направити по стилістиці

- можу менторити по менеджменту арт команди: фідбек, постановка цілей, мотивація, найм команди, чекпоінти і т.д

- можу направити по структурі команди, як сформувати структуру команди і т.д. Це стосується як спеціалістів, що працюють в аутсорсингових компаніях, так і в продуктових. Можу розібрати помилки в менеджменті, вигорання співробітників і що з ним робити, токсичність співробітників і що з ними робити

- розповім про найм, як проводити співбесіду, кого наймати, як пройти співбесіду

про мене

Я Art Director в компанії OBRIO, що входить в екосистему бізнесів Genesis і займається розробкою мобільних ігор та застосунків. У геймдев я потрапила 10 років тому і почала свою кар’єру як Junior Artist. З того часу попрацювала над проєктами в різних жанрах: Hidden Object, Match 3, Social Casino, інтерактивні історії. Маю досвід як в аутсорсингових компаніях, так і продуктових, працювала і в офісі, і на фрилансі, викладала 2D Art, а сьогодні менторю талановитих і цілеспрямованих спеціалістів.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴