Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Валерія Грабар

Data Analyst у Cpamatica

З чим можу допомогти

- допомога з технічними питаннями по sql

- поради щодо правильної подачі інформації нетехнічній команді

- поради, як правильно комунікувати з розробниками

- допомога з АБ тестами від а до я

- як правильно перевіряти свої запити в sql

- як швидше зрозуміти бізнес, якщо ти новачок

про мене

Я працюю data аналітиком в продуктовій команді. Маю справу з багатьма аспектами бізнесу, зокерма продуктом, маркетингом, технічними складовими. Здебільшого моя робота заключається в проведеннях складних АБ тестів, різних дослідженнях з використання бази даних, візуалізації та математики. Глибоко копаюсь в даних в пошуках місця для покращення. Вивчаю та впроваджую різні алгоритми для кращої ефективності бізнесу. Займаюсь автоматизацією багатьох мануальних процесів, чим економлю неймовірну кількість часу усім колегам.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії