Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олексій Мінаков

PR manager у Master of Code Global

З чим можу допомогти

- розробка PR-стратегії

- побудова відносин з медіа

- побудова системи генерації інфоприводів

- залучення топ-менеджменту в зовнішні комунікації та побудова персонального бренду лідера/власника/CEO

- перші кроки в global PR і виходи в іноземних медіа

про мене

10 років у комунікаціях. Маю різноманітний досвід, якого ви не побачите у інших менторів :)

Починав свій шлях із міжнародних компаній Bosch і Philip Morris, потім були діджитал-агентства, некомерційні організації, політичні партії. І це ще не все.

Майже три роки був PR менеджером найпрогресивнішої інституції уряду — Міністерства цифрової трансформації України. Розвивав проєкти Дія.Бізнес і Дія.Цифрова освіта (після оновлення — Дія.Освіта). Як хед по новинах, будував імідж нової інноваційної України, “цифрового тигра” Східної Європи. Проєкти, якими опікувався, потрапляли до шорт-листу Effie Awards Ukraine, а найголовніше — “держава в смартфоні” мала найбільшу підтримку українців серед усіх інших ініціатив уряду до початку повномасштабної війни.

Коли почалося вторгнення, намагався бути корисним у тому, в чому я сильний — публікував у зарубіжних медіа колонки про необхідність покарання Росії за агресію: Journal of Democracy, The American Spectator, The Times of Israel, Toronto Star, Emerging Europe.

Вже рік майже “з нуля” розвиваю зовнішні комунікації в IT-компанії Master of Code Global. З результатами можна ознайомитися, просто загугливши ;)

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії