Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександра Корчевська-Цехош

Дизайнерка, має 10 років досвіду у галузі, авторка курсу «Візуальні комунікації» в Українському католицькому університеті, викладачка LvBS. Кураторка курсу Історія українського дизайну

З чим можу допомогти

Можу допомогти з розвитком, коли ви не знаєте, що робити далі. Провести портфоліо-ревʼю, дати поради по ресурсах.

про мене

Авторка першого у світі курсу «Історія українського дизайну». 10+ років досвіду в дизайні, працювала з всесвітньо відомими компаніями. Засновниця першого україномовного телеграм-каналу про дизайн «Дизайн-борщ».

Розробила візуальний стиль та брендбук «Рівненщини туристичної». Отримала 8 нагород у дизайні, Ukrainian Design: The Very Best Of, (Best Of: 3, The Very Best Of — 1), ADC*UA — Shortlist, Золотий кларнет, KAKADU Awards. У ТОР-100 Ukrainian Creativity and Craft Ranking посіла 60 місце серед всіх українських дизайн-студій та дизайнерів (2019).

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії