Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександр Пронський

Design Manager у Macpaw

З чим можу допомогти

Для дизайнерів:

- портфоліо рев’ю,

- питання по розвитку в продуктовому дизайні, UX дослідженнях, a/b тестуванню, побудові дизайн процесів, дизайн-менеджменті і лідерстві та ін. що стосується діджітал дизайну

Для бізнесів:

- консультація по побудові дизайн команди і процесів, аудит дизайну продукту, допомога в питаннях по UX дослідженням, a/b тестуванню та ін.

про мене

Займаюсь дизайном 15 років, зараз Дизайн-менеджер в Macpaw в Києві, перед цим продуктовий дизайнер в booking.com в Амстердамі. Коли був дизайн-лідом CleanMyMac отримали Red Dot, UX design award.

До кар’єри дизайнера займався 3D моделюванням і візуалізацією.

В вільний час читаю, займаюсь йогою і 3D графікою🤓 Обожнюю мистецтво, арт-хаус, архітектуру, фешн і кавуню☕️

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії