Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександр Колодько

Співзасновник у ARC Wayfinding Systems

З чим можу допомогти

Є великий досвід в орієнтуванні та інформаційному дизайні. Можу проконсультувати по навігації у просторі (на території, в офісі, в будівлі, на підприємстві тощо): оцінити можливі проблеми з орієнтуванням та запропонувати рішення. Також великий досвід у графічному дизайні та зрозумілій комунікації.

про мене

Дизайнер широкого профілю, у професії з 2006 року, інформаційний/графічний/веб дизайнер. Співзасновник «Агентів змін» та ARC Wayfinding Systems. Працював над навігацією у київському метро, місті Києві, Львівської площі, конференції Krupa, Всі.Свої тощо.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії