Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Неля Процюк

ex-Global Recruitment Team Leader у Ajax Systems

З чим можу допомогти

- бізнесам, керівникам компаній: створення рекрутинг стратегії, стратегії побудови команд з нуля у Європі, Штатах, Азії, Латинській Америці, поради для пошуку top-tier кандидатів, аудит рекрутингу і HR-ops процесів

- початківцям у рекрутингу: кар'єрні консультації щодо можливих шляхів розвитку в HR

- рекрутинг експертам і тімлідам: створення і оцінка рекрутинг стратегії, допомога з побудови і менеджменту рекрутинг команди, консультування щодо різних аспектів міжнародного найму

- спеціалістам: кар’єрні консультації, допомога з резюме, підготовка до співбесіди, поради щодо пошуку найкращого місця праці і побудови кар’єри у продуктових компаніях

про мене

За вісім років професійного досвіду я займалась технічним рекрутингом та наймом бізнес позицій у 25+ країнах світу. Основним досягненням я вважаю побудову міжнародного найму з нуля для компанії Ajax Systems.

Моя основна спеціалізація - пошук top-tier талантів, керівників й осіб на інші складні ролі, а також запуск операційних рекрутинг процесів.

Я керуюсь правилом: успіх компанії починається з правильної команди. Я поділюся своїми інсайтами і підходами, які допоможуть вам побудувати команди, що перформлять. А талантам допоможу знайти роботу мрії.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії