Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Надія Абросимова

Lead Product Designer у Tonic Health

З чим можу допомогти

- рев'ю портфоліо та окремих проєктів

- консультації з дизайну інтерфейсів

- питання з Accessibility, User Research методів, CJM, Empathy Map, JBD, User Persona, Heuristic evaluation, UX writing, візуалізація інформації

- розбір кейсів

- презентація проєктів та аргументація дизайн рішень

- створення дизайн систем

- розтлумачу як робити автолейаути в Figma 😊 (та інші питання стосовно інструментів)

про мене

Lead Product Designer в Tonic Health (Healthcare). В дизайні більше 10 років. Співпрацюю з компаніями з Силиконової долини. Працювала з проектами в e-commerce, телекомунікаціях, геймінгу, з POS системами та охороною здоров'я. Маю особливе тяжіння до складних інтерфейсів та мінімальний рівень толерантності до неправильного вирівнювання.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії