Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Михайло Ткач

Senior HRBP у SoftServe

З чим можу допомогти

Можу допомогти визначитись зі стратегією розвитку вашої компанії: про що слід подумати, що слід врахувати, з яких компонентів може складатись такий проєкт, як обрати експерта та як реалізувати проєкт самостійно. Обіцяю говорити про складне легко і практично. Ви зрозумієте чи потрібна вам стратегічна сесія і як зробити так, щоб це було корисно для вашого бізнесу.

про мене

Я працюю Senior HRBP в компанії SoftServe та викладаю менеджмент в університеті. Але попри свою основну діяльність я консультую малий бізнес та некомерційні організації щодо стратегії розвитку. Понад 8 років досвіду у консалтингу та навчанні, сертифікований командний коуч та фасилітатор, бігун-любитель.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії