Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Маша Ключко

Director of HR / People Operations у Skyward IT Solutions

З чим можу допомогти

Хочу поділитися міжнародним досвідом у сфері Human Resources / People Operations з укрїнськими HR професіналами для покращення і модернізації HR практик в Україні.

про мене

Професіонал у сфері HR/People Operations  з досвідом роботи в США понад 7 років. Наразі працюю директором HR відділу в IT компінії. Маю PHR (Professional in Human Resources) криденшиалс через HRCI (Human Resources Certification Institute), а також офіційно сертифікований HR Business Partner через HCI (Human Capital Institute). Мої сильні сторони HR Management, Conflict Management, Employee Relations, Training & Development

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії