Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Марія Ткач

Head of Marketing and Growth у Unitix

З чим можу допомогти

- product management на Amazon

- розробка нових продуктів

- B2B маркетинг та PR (стратегія та виконання)

- алайнмент маркетингу, продажів та продукту

- розвиток кар'єри в маркетингу та продажах

- дати пораду з кар'єрного розвитку у маркетингу або з чого варто починати навчання

про мене

Head of Marketing and Growth з 15-річним досвідом у маркетингу. Мені протягом 12 років довелося занурюватися в усі процеси від маркетингу та виробництва до продажу товарів на полиці у виробничій компанії. З 2018 року я працюю з Amazon, познайомившись з ним під час роботи над розробкою лінійки дитячих товарів. Я добре знаю всі етапи створення фізичних продуктів, від появи ідеї до аналізу та реалізації. Я хочу бути ментором, тому що вірю, що хороший ментор може значно поліпшити кар'єру та вплинути на успіх у проектах.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії