Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Марія Бондаренко

Senior Consultant у Deloitte Australia

З чим можу допомогти

- розкажу про свій досвід переїзду в Австралію, вступ в UNSW, пошук роботи та консалтинг із його red flags та викликами

- поділюся своїми знаннями про методології розробки продукту (Agile, Scrum, Design Thinking, HCD, Double Diamond)

- допоможу з розвитком необхідних навичок у бізнес-аналітиці, продуктового дизайну та інновацій, надаючи практичні поради щодо співпраці з клієнтом, проведення якісного дослідження, розробки дорожньої карти продукту та вимог (FRs,NFRs), написання юзер сторіз та багато іншого.

про мене

Моє перше переконання: визначитися із своїм покликанням можна лише способом спроб та помилок. Мій шлях в аналітиці почався 5 років тому через Intelligent Process Automation & Optimisation. За цей час я встигла спробувати себе в ролі Automation Analyst, Data Analyst, PM, Service Designer, BA та Product Designer у сферах FSI, E-Commerce, Public Sector.

Моє друге переконання: вчитися треба постійно будь-яким доступним методом. Тож, наразі я навчаюся в UNSW із спеціалізацією на Information systems, та постійно розширюю свої кордони цікавими робочими проектами та менторством у компанії, де наразі працюю.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії