Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Лев Струцький

User Acquisition Team Lead у Applica

З чим можу допомогти

- запуск/оптимізація/масштабування рекламних кампаній для мобільних додатків у Google Ads, Apple Search Ads, Meta ads, Tik Tok Ads

- запуск/оптимізація/масштабування Google Ads для Ecommerce, робота з Merchant Center

- налаштування SKAN(SKAdnetwork), робота з IOS додатками в умовах SKAN

- стратегії закупівлі трафіку для мобільних додатків, визначення KPI

- допомога з налаштуваннями MMP(mobile measurement partner)

- побудова ефективної UA команди

про мене

Привіт. Мене звати Лев, працюю на позиції User Acquisition Team Lead в Applica Agency. Мій основний профіль роботи - Performance Marketing. Я займаюсь залученням користувачів з платних каналів трафіку, а саме Google Ads, Meta Ads, Tik Tok ads та Apple Search Ads.  

Моїм головним завданням є максимізація результативності рекламних кампаній. Я не лише оптимізую рекламні бюджети, але й аналізую дані, щоб ідентифікувати ключові моменти та шляхи для покращення стратегій маркетингу.

Щодня я працюю над пошуком нових можливостей для оптимізації рекламних кампаній та підвищення їхньої ефективності.  Я завжди в пошуку нових інструментів та стратегій, які дозволять досягти максимальних результатів у своїй роботі.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії