Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Ксенія Ковальова

З чим можу допомогти

Я можу допомагати з побудовою власної мотивації, сильної команди та налаштуванням робочих процесів. Також можу повністю навчити аналітичній роботі у сферах від маркетингу до фінансів та продажів.

про мене

Професійний підприємець з креативним бекграундом в журналістиці (серед місць роботи VOGUE UA, Marie Claire UA), досвідом волонтерства в Африці та знанням 6 мов. Маючи два бізнеси, я чудово розумію як домогти людям віднайти баланс між роботою та власним життям, а також створити кайфовий бізнес або ж розвинутися на поточній посаді так аби заново закохатись у власне життя.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії