Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Галина Лещенко

HRBP, консалтинг

З чим можу допомогти

- пошук та підбір персоналу будь-якого рівня

- аудит HR процесів, розробка HR плану/стратегії відповідно до стратегічних цілей бізнесу

- опитування керівників та персоналу, eNPS, SWT, вимір основних HR показників (плинність персоналу, прибуток на персонал, плинність під час адаптації в т.д.)

- побудова HR процесів, HR бюджет, адаптація, мотивація, розвиток персоналу

- також, пропоную послуги з кар'єрного консультування: допоможу сформувати кар'єрну ціль, написати якісне резюме, підготую до співбесіди, допоможу зрозуміти куди рухатися далі, як змінити професію і т.д

про мене

Проводжу аудит HR процесів в компанії, прописую стратегію роботи відділу персоналу паралельно до стратегічних цілей компанії.

Відбудовую процес рекрутингу, прописую та впроваджую процес найму, адаптації, звільнення, мотивації команди.

Проводжу зріз по заробітним платам, проводжу one2one, прописую посадові інструкції, проводжу зріз щодо плинності кадрів, проводжу оцінку мотивації та залученості персоналу Gallup 12, а також зріз "Чому саме люди залишаються працювати в вашій компанії?", прописую бюджет відділу персоналу і багато чого іншого.

Працювала в таких компаніях як Фольксваген, Салтівський м'ясокомбінат, Бащинський, Харківський м'ясний ряд, консалтингові компанії.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії